Форд Фокус 5 движок 1

Форд Фокус 4.5 движок 1.6, характеристики двигуна 1.6 літра Форд Фокус 3.5

Де Знаходиться Номер Двигуна Форд Фокус 2

Форд Фокус 2 двигун 1.6 літра має дві модифікації потужністю 100 к.с. і 115 конячок. Конструктивно це один і той же движок, просто більш потужний мотор Фокус 2.4 своєму розпорядженні систему регулювання фаз газорозподілу Ti-VCT. Зараз розповімо про пристрій і властивості обох силових агрегатів.

Почнемо з повсякденного Duratec 1.6 потужністю 100 к.с. Це атмосферний бензиновий, чотиритактний, 4-циліндровий, рядний, 16-клапанний, з 2-ма розподільними валами (DOHC). У приводі ГРМ варто ремінь. Система харчування — фазований розподілене уприскування палива норма токсичності ЄВРО-4. Блок циліндрів відлив з алюмінієвого сплаву з вільно розташованими гільзами «мокрого» типу (іншими словами гільзи вільно омиваються охолоджувальною рідиною). Головка блоку циліндрів відлито з алюмінієвого сплаву, піддон мотора так само алюмінієвий.

Читайте також:

Заміна Фільтра Салону Форд Транзит 2007... Авто → Ford Transit → Заміна фільтра салону Ford Transit Якщо ви перебуваєте в незручному місці (на залізничному переїзді, в середині великої калюжі або на перехресті), двигун стирається і не бажає почати, включай першу або другу передачу і використо...
Заміна Зовнішнього Шруса Форд Мондео 3... 12.16.3 Заміна швом CV 12.17.2. Заміна швів CV Якщо під час повороту автомобіля під час поворотів на колесі вислуховуються удари, перевірте з'єднання CV. Струсніть вісь приводу вручну. Якщо є зазор або розірвані брудзахисні кришки. CV суглоб слід зам...

В даному движку Фокуса 2 Duratec 1.6 гидрокомпенсаторов немає. Тому часом доводиться регулювати термічний зазор клапанів. Фактично, після вимірювання поточного зазору знімаються розподілвали і змінюються склянки штовхача клапана, підбираючи відповідну товщину, орієнтуючись по спеціальній маркіровці. Днище склянок грає роль прокладки між кулачком распредвала і клапаном. Дану операцію потрібно проводити раз в 100 тисяч км, або після виникнення відповідного клапанного стуку.

Де знаходиться номер двигуна форд фокус 2.

далі характеристики двигуна Ford Focus 2 1.6 16V.

Форд Фокус 2 двигун «Дюратек» 1.6 100 к.с.

 • Робочий об’єм — 1596 см3
 • Кількість циліндрів / клапанів — 4/16
 • Діаметр циліндра — 79 мм
 • Хід поршня — 81.4 мм
 • Потужність к.с. — 100 при 6000 оборотах на хвилину
 • Крутний момент — 145 Нм при 4000 оборотах на хвилину
 • Привід ГРМ — ремінь (DOHC)
 • Ступінь стиснення — 11
 • Витрата палива по місту — 9.4 літра
 • Витрата палива в змішаному циклі — 6.8 літра
 • Витрати палива по трасі — 5.4 літра

Більш потужна версія мотора 1.6 Ti-VCT 115 к.с. по суті має ту ж конструкцію відрізняючись наявністю системи регулювання фаз газорозподілу. Зараз детально розповімо як ця система функціонує.

Де знаходяться номери (VIN) на Ford Focus

ЯК ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ПРИ КУПІВЛІ АВТО.

 • 1 — виконавчий механізм регулювання фаз газорозподілу (під кришкою ГРМ)
 • 2 — кришка
 • 3 — електромагнітний клапан
 • 4 — датчик положення розподільного валу

Система регулювання фаз газорозподілу двигуна Ford Focus II двигуна «Дюратек» 1.6 літра забезпечує незалежне управління становищем розподільних валів впускних і випускних клапанів. Тобто система VCT дозволяє встановлювати оптимальні фази газорозподільного механізму для кожного моменту роботи двигуна з метою збільшення його потужностей і динамічних характеристик, а також для зменшення токсичності вихлопу. Управляє системою електронний блок керування двигуном (ЕБУ або мізки движка).

Де знаходиться номер двигуна на форд транзит.

Читайте також:

Заміна Маточини Форд Фокус 2 Своїми Руками... Форд-Фокус-2 »: підміна маточини в кустарних умовах «Форд-Фокус-2»: підміна маточини самостійно «Форд-Фокус-2» - дуже потрібний у нас автомобіль. Свою популярність він захопив завдяки високій надійності, ремонтопридатнос...
Ремонт Двигуна Ауді А4 Б5 Ауді A4 B5 Тут ви знайдете фотодокументи та детальну документацію для автомобілів: Audi A4 B5 / Audi A4 B5 (код моделі: 8D2) 1995. 2001 Audi A4 Avant B5 / Audi A4 Avant B5 (модельний код: 8D5) 1996. 2002 Audi A4 Cabriolet / Audi A4 Cabriolet (модельн...

До основних елементів системи VCT відносяться керуючі електромагнітні клапани, виконавчі механізми і датчики положення розподільних валів. Два електромагнітних клапана системи (по одному на кожен розподільчий вал) встановлені в спеціальній кришці, розташованої між верхньою передньою кришкою приводу ГРМ і кришкою головки блоку циліндрів. Кришка системи VCT одночасно є спільною передньої кришкою підшипників обох розподільних валів і власником сальників валів.

Ремінь приводу ГРМ двигуна Фокус 2 пускає в хід виконавчі механізми системи, які за допомогою гідромеханічної зв’язку передають обертання розподільним валів. На інших кінцях розподільних валів закріплені задають диски датчиків, які відстежують положення валів. Самі датчики положення розподільних валів закріплені в кришці головки блоку циліндрів.

З олійною магістралі головки блоку циліндрів моторне масло по каналах, виконаним в кришці VCT, підводиться до електромагнітних клапанів системи регулювання фаз газорозподілу і далі — до виконавчих механізмів системи.
За командам ЕБУ золотниковое пристрій кожного електромагнітного клапана управляє подачею масла під тиском у робочу порожнину виконавчого механізму або зливом з неї масла. В результаті гідромеханічного впливу відбувається взаємне переміщення окремих елементів виконавчого механізму і розподільний вал повертається на необхідний кут, змінюючи фази газорозподілу.

Варто враховувати, що золотниковое пристрій електромагнітних клапанів системи дуже чутливе до забруднення моторного масла. Тому на додаток до звичайного масляного фільтру в каналі головки блоку циліндрів, що підводить масло до клапанів, вбудований ще один фільтр. Цей фільтр заміні не підлягає, а при його засміченні масло продовжує безперебійно підводитися до елементів системи по байпасному ділянці магістралі.

далі характеристики двигуна Ford Focus 2 1.6 16V Ti-VCT

Форд Фокус 2 двигун «Дюратек» 1.6 115 к.с.

 • Робочий об’єм — 1596 см3
 • Кількість циліндрів / клапанів — 4/16
 • Діаметр циліндра — 79 мм
 • Хід поршня — 81.4 мм
 • Потужність к.с. — 115 при 6000 оборотах на хвилину
 • Крутний момент — 155 Нм при 4150 оборотах на хвилину
 • Привід ГРМ — ремінь (DOHC)
 • Ступінь стиснення — 11
 • Витрата палива по місту — 8.7 літра
 • Витрата палива в змішаному циклі — 6.4 літра
 • Витрата палива по трасі — 5.1 літра
Збільшення потужності і зниження витрати палива, це те що радує будь-якого водія. Однак ускладнення конструкції двигуна веде до подорожчання експлуатації і ремонту такого силового агрегату. Це варто враховувати при купівлі вживаного Фокуса з двигуном Duratec 1.6 16V Ti-VCT.

Читайте також:

Як Поміняти Ремінь ГРМ На Форд Фокус... Процедура заміни ременя ГРМ на Форді Фокус 4.5 Процедура заміни ременя ГРМ на Форді Фокус 4.5 Ремінь ГРМ - це важливий елемент в системі газорозподільного механізму Форда Фокус 5, тому дивитися за його станом потрібно особливо ретельно. У більшості в...
Ремонт Двигуна Хендай Соляріс Відео... Чому не можна відновити двигун у Hyundai Solaris: це взагалі ремонтується? Ніхто не буде стверджувати, що більшість сучасних автомобілів запрограмовані на старіння. І раптом. Якщо двигун Solaris не ремонтується, то чому, хто винен, що робити в цьому ...