Форд Фокус 5 движок 1

Форд Фокус 4.5 движок 1.6, характеристики двигуна 1.6 літра Форд Фокус 3.5

Де Знаходиться Номер Двигуна Форд Фокус 2

Форд Фокус 2 двигун 1.6 літра має дві модифікації потужністю 100 к.с. і 115 конячок. Конструктивно це один і той же движок, просто більш потужний мотор Фокус 2.4 своєму розпорядженні систему регулювання фаз газорозподілу Ti-VCT. Зараз розповімо про пристрій і властивості обох силових агрегатів.

Почнемо з повсякденного Duratec 1.6 потужністю 100 к.с. Це атмосферний бензиновий, чотиритактний, 4-циліндровий, рядний, 16-клапанний, з 2-ма розподільними валами (DOHC). У приводі ГРМ варто ремінь. Система харчування — фазований розподілене уприскування палива норма токсичності ЄВРО-4. Блок циліндрів відлив з алюмінієвого сплаву з вільно розташованими гільзами «мокрого» типу (іншими словами гільзи вільно омиваються охолоджувальною рідиною). Головка блоку циліндрів відлито з алюмінієвого сплаву, піддон мотора так само алюмінієвий.

Читайте також:

Ремонт Стартера Форд Фьюжн 1.6 Видео... Ремонт и смена стартера на Форд Фьюжн Смена стартера на Форд Фьюжн делается в этом случае, если нет способности произвести ремонт стартера Форд Фьюжн – издержки ему не сравнимы со стоимостью новейшей детали. Напротив повреждения маленькие, рекомендуе...
Старий Форд Транзит Як Далеко Може Виїхати... СТАРИЙ ФОРТ-ТРАНЗІТ, ЯКЩО ВІДПОВІДАЄТЬСЯ, може залишити Автор: Привіт Земля! Опубліковано: 26 червня 2018 року Переглянуто: 5 207 Мені сподобалось: 278 Мені не сподобалось: 2 Довгі поїздки на старі автомобілі. Ford Transit Теги на youtube: ПриветЗе...

В даному движку Фокуса 2 Duratec 1.6 гидрокомпенсаторов немає. Тому часом доводиться регулювати термічний зазор клапанів. Фактично, після вимірювання поточного зазору знімаються розподілвали і змінюються склянки штовхача клапана, підбираючи відповідну товщину, орієнтуючись по спеціальній маркіровці. Днище склянок грає роль прокладки між кулачком распредвала і клапаном. Дану операцію потрібно проводити раз в 100 тисяч км, або після виникнення відповідного клапанного стуку.

Де знаходиться номер двигуна форд фокус 2.

далі характеристики двигуна Ford Focus 2 1.6 16V.

Форд Фокус 2 двигун «Дюратек» 1.6 100 к.с.

 • Робочий об’єм — 1596 см3
 • Кількість циліндрів / клапанів — 4/16
 • Діаметр циліндра — 79 мм
 • Хід поршня — 81.4 мм
 • Потужність к.с. — 100 при 6000 оборотах на хвилину
 • Крутний момент — 145 Нм при 4000 оборотах на хвилину
 • Привід ГРМ — ремінь (DOHC)
 • Ступінь стиснення — 11
 • Витрата палива по місту — 9.4 літра
 • Витрата палива в змішаному циклі — 6.8 літра
 • Витрати палива по трасі — 5.4 літра

Більш потужна версія мотора 1.6 Ti-VCT 115 к.с. по суті має ту ж конструкцію відрізняючись наявністю системи регулювання фаз газорозподілу. Зараз детально розповімо як ця система функціонує.

Де знаходяться номери (VIN) на Ford Focus

ЯК ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ПРИ КУПІВЛІ АВТО.

 • 1 — виконавчий механізм регулювання фаз газорозподілу (під кришкою ГРМ)
 • 2 — кришка
 • 3 — електромагнітний клапан
 • 4 — датчик положення розподільного валу

Система регулювання фаз газорозподілу двигуна Ford Focus II двигуна «Дюратек» 1.6 літра забезпечує незалежне управління становищем розподільних валів впускних і випускних клапанів. Тобто система VCT дозволяє встановлювати оптимальні фази газорозподільного механізму для кожного моменту роботи двигуна з метою збільшення його потужностей і динамічних характеристик, а також для зменшення токсичності вихлопу. Управляє системою електронний блок керування двигуном (ЕБУ або мізки движка).

Де знаходиться номер двигуна на форд транзит.

Читайте також:

Як Дізнатися Код Магнітоли Форд Фокус 2... Як з'ясувати код магнітоли Форд Фокус 2.4: анотація і поради Як з'ясувати код магнітоли Форд Фокус 2.7: анотація і поради Погодьтеся, уявити собі автомобіль без магнітоли зараз неможливо. Чим скрасити довгу дорогу? Як знищити час в пробці? Природно, ...
Заміна Зчеплення Форд Фокус 2 Своїми Руками... Як самостійно поміняти зчеплення Форда Фокус 5? Як самостійно поміняти зчеплення Форда Фокус 2? Форд Фокус 2.4 є однією з популярних моделей автомобілів на російському ринку. Є думка, що кількість друге Форд Фокус на російських дорогах мало не переве...

До основних елементів системи VCT відносяться керуючі електромагнітні клапани, виконавчі механізми і датчики положення розподільних валів. Два електромагнітних клапана системи (по одному на кожен розподільчий вал) встановлені в спеціальній кришці, розташованої між верхньою передньою кришкою приводу ГРМ і кришкою головки блоку циліндрів. Кришка системи VCT одночасно є спільною передньої кришкою підшипників обох розподільних валів і власником сальників валів.

Ремінь приводу ГРМ двигуна Фокус 2 пускає в хід виконавчі механізми системи, які за допомогою гідромеханічної зв’язку передають обертання розподільним валів. На інших кінцях розподільних валів закріплені задають диски датчиків, які відстежують положення валів. Самі датчики положення розподільних валів закріплені в кришці головки блоку циліндрів.

З олійною магістралі головки блоку циліндрів моторне масло по каналах, виконаним в кришці VCT, підводиться до електромагнітних клапанів системи регулювання фаз газорозподілу і далі — до виконавчих механізмів системи.
За командам ЕБУ золотниковое пристрій кожного електромагнітного клапана управляє подачею масла під тиском у робочу порожнину виконавчого механізму або зливом з неї масла. В результаті гідромеханічного впливу відбувається взаємне переміщення окремих елементів виконавчого механізму і розподільний вал повертається на необхідний кут, змінюючи фази газорозподілу.

Варто враховувати, що золотниковое пристрій електромагнітних клапанів системи дуже чутливе до забруднення моторного масла. Тому на додаток до звичайного масляного фільтру в каналі головки блоку циліндрів, що підводить масло до клапанів, вбудований ще один фільтр. Цей фільтр заміні не підлягає, а при його засміченні масло продовжує безперебійно підводитися до елементів системи по байпасному ділянці магістралі.

далі характеристики двигуна Ford Focus 2 1.6 16V Ti-VCT

Форд Фокус 2 двигун «Дюратек» 1.6 115 к.с.

 • Робочий об’єм — 1596 см3
 • Кількість циліндрів / клапанів — 4/16
 • Діаметр циліндра — 79 мм
 • Хід поршня — 81.4 мм
 • Потужність к.с. — 115 при 6000 оборотах на хвилину
 • Крутний момент — 155 Нм при 4150 оборотах на хвилину
 • Привід ГРМ — ремінь (DOHC)
 • Ступінь стиснення — 11
 • Витрата палива по місту — 8.7 літра
 • Витрата палива в змішаному циклі — 6.4 літра
 • Витрата палива по трасі — 5.1 літра
Збільшення потужності і зниження витрати палива, це те що радує будь-якого водія. Однак ускладнення конструкції двигуна веде до подорожчання експлуатації і ремонту такого силового агрегату. Це варто враховувати при купівлі вживаного Фокуса з двигуном Duratec 1.6 16V Ti-VCT.

Читайте також:

Форд Мондео Не Відкривається Багажник... Відкриття багажника Ford Focus 2 з розбитим замком Власники Ford Focus другого покоління можуть зіткнутися з різноманітними недоліками. Це може бути як маленький пробій в кабіні (провал регулятора вікон тощо), так і більш серйозні проблеми (двигун, т...
Огляд Ford Transit 1992р. Огляд Ford Transit 1992г. Автор: міша 7292 Опубліковано: 3 серпня 2016 р Переглянуто 39 792 Мені сподобалось це: 220 Мені не сподобалися: 98 друга каналуГрупа в VC Ford Transit 1992г Теги youtube:...