BMW 5 серії Touring реактивний літак ✈ сарай Бортовий журнал Замінені цибулини bmw e60 (інструкції щодо заміни)

У назві теми він так дивно писав, що людям було легше знайти потрібну інформацію. Оскільки існує безліч форумів для перегляду і скрізь одна теорія не підтримує нічого.

Отже, почнемо з того, що ми маємо BMW 5 e60 \ e61

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Мені не подобається колір стандартних розмірів у ній (у людей є ангельські очі), він жовтий. Я хочу отримати яскраво-білий колір.

Для цього було придбано діодні лампи з кришкою w5w.

Ми беремо інструменти з нами. Їм не потрібно багато взагалі. А саме: ліхтарик (! Дуже важливий веш!), Голова на 8, шестигранник і тонка викрутка. Друзі та пиво приймають на вимогу і смак.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Отже, давайте почнемось. З огляду на те, що для вогню не вистачає місця, і незрозуміло, чому за принципом заміни було прийнято рішення про видалення фар.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Це просто. Він залишається на 4 болтів. Два з них на вершині і відкриті з шестигранником, а ще два. у нижній частині фари і викручуються головою на 8. Проблеми не виникають, все знаходиться в безпосередній доступності.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Після того як ви відверните болти. Ми починаємо акуратно отримувати фари. Покірно ми знаходимо той самий необхідний шлях, завдяки якому можна буде його вивести. Займе не більше 2-3 хвилин. Обов’язково зніміть ковпаки перед покриттям лампочок (не витягуйте їх).

Читайте також:

Заміна Лампочки Стоп Сигналу Пежо 307... Світильники в Peugeot. Заміна ламп на Peugeot Незалежна заміна ламп поблизу, далекого підсвічування, PTF, на популярних марок автомобілів Peugeot Освітлення Область навколо автомобіля. важлива деталь. Кожен водій знає, що погана пропозиція світла мо...
Горить Лампочка 4х4 Бмв Х5 Індикатор несправності двигуна увімкнений. Що робити? Сучасні машини важко уявити без наявності різних датчиків, які сигналізують про виникнення несправностей в окремих механізмах та пристроях. Коли кілька десятиліть тому власник автомобіля мав самос...

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Тоді ми оцінюємо те, що ми отримали. Ми бачимо, що лампочка вставляється в пластикову базу. Для більш зручної екстракції використовуйте тонку викрутку. Ми злегка опускаємо базу, і він вискакує.

Ангельские глазки BMW E60. Замена ламп. Angel eyes replacement BMW E60

Замена ангельских глазок БМВ Е60. Angel eyes replacement BMW E60. К сожалению в этой БМВ Е60 без снятия фары никак .

БМВ-7 ( Е66 ) Замена противотуманной фары или лампочки

Заменил ксеноновые лампы на БМВ е61. Свет уже был слабый, на старых лампах был уже белый не понятный налёт.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Потім ми знімаємо лампочку і вставимо діод.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Ми збираємо і результат на обличчі.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Тоді я вирішив трохи поекспериментувати і поставити діодну ламу з повороту. Ось що я отримав.

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

На цьому в моїй камері сидів акумулятор, так що ви не побачите остаточний результат. Але я думаю, що принцип ясний.

Читайте також:

Замена Лампочек В Приборной Панели Пежо 406... Смена лампочек в приборной панели пежо 406 видео По этому иначе говоря необходимо смериться с глюком и воспользоваться либо вылечивать глюк и запамятовать. Что необходимо, пока нашему клиенту остается двери не будут плотно закрыты. Заповедь p0032 сти...
Toyota Yaris Заміна Лампочки Ближнього Світла... Будинок на двох плани на будівництво будинку Ми змінюємо світильники на фарах Toyota Yaris Я вже писав, що у мене є автомобіль Toyota Yaris 2009. І ось тут була неприємність. світильник у фарах спалахнув. А далі короткий путівник, як змінити ближній ...

І, нарешті. Цей спосіб викладено для галогенових фар. Якщо у вас ксенон, то виконайте те ж саме, лише база для лампочки у вас буде інша. Його слід просто відкрутити проти годинникової стрілки і замінити лампу.

Удачи на дорогах!

Ціна випуску: 300 ₽

BMW 5 серії Touring 2005, 231 к.с. від. настройка

Коментарі 26 забот4

У вас немає ксенону, так що все змінюється легше. У мене є адаптивний ксеноновий допсет, тому ваша інструкція не підходила мені (((я міняюсь тільки з виймання фари і є ще одна розетка лампи (багато пишуть, що вони змінилися, не знімаючи ксенону під час арешту, але, ймовірно, це вегани чи дівчата з худими руками))).

Коли я змінив себе, я не знайшов інструкцій, всі казали. видалити фар, отримати лампу, і як видалити фар, і що це не так просто, вони, звичайно, не говорять). Якщо хтось буде корисним. інструкція замінити очі в ксенонових фарах, E60 BMW E60 Заміна Лампочки Противотуманки

Як фари відчувають 20w лампочки? Яскравіше, ніж 10 Вт?

Спасибі за інфу, що вперше в моєму житті змінилася без болю в животі. Я не знімав м’яч, поворотний біксенон, лампа n8, знову желе летить!

Помилка не те, що не писала?

їздили в avito лампочки в очах e60, де вони складаються з двох частин на 2 штуки, це чому так дорого? Що я повинен додати до мого е60 кінця 2008 року рестайлінг бікенон?

Я просто не ставлю це, і навіть як з обманом, і є помилки

У мене є фара, але без ксенону я також хочу поставити такі світильники, але спочатку я хочу капати правду про мою фара, і, можливо, ксенон повинен бути у фарах і в туманах

Я не знаю, як ти будеш чи ні, але вогні з ксеноном мають такі лампи, але 10 Вт, вони сяють, як DhO! Я думаю, що я збираюся засмутитись згодом)

взяв минулий рік 5в (маркери), як це було максимально, але скільки орієнтовано на 10в?

чому один білий інший жовтий? = /
Я думав, що настає одна лампа на обох кільцях

Читайте також:

Загорелась Лампочка, На Сколько Хватит Топлива? Пр... Загорелась лампочка, на сколько хватит топлива? Просто о сложном Создатель: Avto-Blogger.ru Размещено: 29 мар. 2016 г. Просмотрено: 97 345 Мне понравилось: 5 023 Мне не понравилось: 124 В главном. ДЛЯ Женщин!!! Если загорелась лампа бака, в какой с...
Заміна Лампочки Поворотника Пежо 307... Заміна лампи для індикатора Peugeot 307 Ну, тепер я переконаний, що код проводу дійсно відповідає правді (все може трапитися). Я подаю до проводу 12 В і переконайтесь, що світяться лампочка заднього правого індикатора. Ну, я переконаний, що, звичайно...