BMW X3 Sturdy Бортюжор Дизель і мороз.

Вирішили списи на тему низьких температур і дизельного палива.

Для початку: це не перший дизель у моєму розпорядженні, і якийсь досвід вже існує.

Я фарбую процес дуже грубо, не вдаючись у подробиці і щоб кожен зрозумів. Будь ласка, не кидайте помідори, якщо вам здається надто спрощеним.

Коротше кажучи, є два варіанти:

1) все добре, почати і йти ВСЬОГОМ. мінімум, на якому я почав мої машини.34 градуси на термометрі кілька зимов тому. Потім був e60 530d. Хоча вона була з Інтернетом, я був впевнений, що вона була зламана. Той факт, що вона не працювала всією зимою тільки через слабке сприйняття акумулятора, я дізнався з перших променів березневого сонця)

2) є проблема, і вона або почалася погано, або вона не починається зовсім.

Читайте також:

Hyundai Solaris Не Заводиться В Мороз... зима удаланчі Дієта з гастритом в животі для схуднення. Я купив Ecosport в тілі за невелику ціну. пролог, хай, репертуар сітка. Фірмова олія марки. Дизайн. це не тільки здоров'я гемоглобіну, але і його. Дустер не почав займатися статі кімнати. І я не...
Ніссан Прикладу Схоплює Але Не Заводиться... Nissan Premiere не починається на холоді: швидка допомога Привіт! У мене є Nissan Primera P12. Проблема в тому, що вона не починається з холодного двигуна. Заздалегідь дякую за співпрацю! (Гульнар) Привіт, Гульнар. Проблема нездатності запускати двиг...

Ось ще більше. Дизель починається так: спочатку спеціальні свічки (подібні до автомобільного зажигалка), нагріваються до потрібної температури. Час розігріву визначає мозок машини, заснований на температурному датчику. Якщо.10, то це 1-1,5 секунди. Якщо.25, це вже 3-5 секунд. Свічки контролюються невеликим блоком комп’ютера. Одночасно включається електричне нагрівання фільтрів та паливної лінії. Після включення стартер, а дизель запалюється через підвищену температуру камери згоряння через свічки. Після декількох спалахів камера згоряння зігрівається до температури детонації, і свічки більше не потрібні.

Найчастіше, коли дизель раптово не починався взимку, це означає смерть цього самого блоку управління свічкою. (приблизно 4500r заміни). Якщо він починається, але навряд чи, то, можливо, проблема в свічці. Термін їх життя. 3-5 років. Потім вони починають помирати один за одним, і проблеми з початком старту після смерті половини свічок.

Заводим БМВ в мороз [Start of BMW in frosty weather]

Заводим БМВ в мороз (start of BMW in frosty weather). это видео о том, как можно легко и просто завести дизельный .

Бмв X5 E70 Дизель. Свечи накаливания в мороз.20

Бмв X5 E70 Дизель. Запуск двигателя в мороз.20 с четырьмя НЕ работающими свечами накаливания. #bmw#x5#bmwblog#

Порогове значення. 7. Машина з несправним пристроєм припиняє роботу після цієї температури. При заміні акумулятора на нову, він може почати пару разів з несправним ЕКЮ за допомогою довгої стартової швидкості. Це не нормально. АКБ точно засідає через пару днів.

Тепер про х3
Отже, заморозки, які минули кілька днів тому, мінімально вплинули на життя мого x3. Я під час розтину на бензиновій ескаладі, і х3 витрачається на готовий на дружині. В результаті він пішов на час заморозків 4 рази.

З одного боку. це добре, але, з іншого боку, це відбувалося кожного разу після 1-3 днів простою на холоді. І я поїхав разом не далеко. Як ви розумієте, не кожен бензин у.20 це освоїть.

Тепер про цікаву.

Читайте також:

Ніссан Прикладу Схоплює Але Не Заводиться... Nissan Premiere не починається на холоді: швидка допомога Привіт! У мене є Nissan Primera P12. Проблема в тому, що вона не починається з холодного двигуна. Заздалегідь дякую за співпрацю! (Гульнар) Привіт, Гульнар. Проблема нездатності запускати двиг...
Тойота Не Заводиться На Холодну... Чому б не запустити автомобіль Toyota Corolla Відомі за своїми найвищою якістю автомобілі Corolla японська компанія Toyota рідко приносить своїм власникам. це сприяє вдосконаленню дизайну та бездоганній роботі всіх систем руху. Toyota Corolla. модель...

Перше, що я помітив в бензиновій ескаладі 6.2. на скільки повільніше воно нагрівається, ніж мій дизель x3 (!)

При x3 в.25 процес виглядає наступним чином.
Ви сідаєте, починаєте (з третьої черги КВ, поворотів та поворотів, машина стояла протягом 4 днів в мороз).
Включити весь опалення (рульове колесо, сидігі)
Ви витягнете ручний гальмо, ввімкніть диск, вийдете з машини і зачекайте хвилину.

Протягом цього часу сидіння та кермо вже нагріваються (привіт, нагріта ескалада, я навіть думав, що вони не працюють зовсім, після нагрівання на BMW, це насправді лише хвилина на двадцятому відчутті).

Я сідаю, їсть погладжує педаль.

На 7-й хвилині після запуску повітряних каналів виникає спека (ескалада на 14-му)

На 15-й хвилині в.25 BMW x3 3d дизель повністю нагрівається до вертикальної стрілки датчика температури теплоносія.

Якщо зупинятися і сидіти в машині на холостому ходу. моя машина стає трохи застудою. За 40 хвилин до 1/4 від норми температури. Здається, потрібно змінити термостат з електронним керуванням. Це не норма для дизельного двигуна від BMW.

Написав для тих, хто сумнівається і боїться купувати дизель через мороз.

Читайте також:

Не Заводиться На Газу На Гарячу... Чому машина потрапляє погано на газ? Інколи автомобілісти стикаються з проблемами газоциліндрового обладнання. Причини таких проявів та шляхи їх вирішення будуть розглянуті в цій статті. Несправності генерації HBO 4. Як показує практика, несправност...
Хундай Акцент Не Заводиться З Першого Разу... не починайте на холоді вперше Допоможи, будь ласка, акцент з 2000 ранку, я не можу почати з першого разу, змінив свічки 2 дні тому (перед встановленням кожного перевіреного) змінили дроти, паливо, повітря, масляні фільтри нові, змінили автозаправку, ...